domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RMCF0201FT71K5
RMCF0201FT71K5
RMCF0201FT71K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0201FT71K5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RMCF0201FT71K5
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 71.5K OHM 1% 1/20W 0201
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RMCF0201FT71K5 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 71.5K OHM 1% 1/20W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7613132 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0201
Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Série RMCF
Režim panel 71.5 kOhms Příkon (W) 0.05W, 1/20W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0201 (0603 Metric)
Ostatní jména RMCF0201FT71K5CT Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.010" (0.26mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 71.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film