domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RMCF0402JT15K0
RMCF0402JT15K0
RMCF0402JT15K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0402JT15K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RMCF0402JT15K0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15K OHM 5% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number RMCF0402JT15K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15K OHM 5% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19599897 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série RMCF
Režim panel 15 kOhms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména RMCF0402JT15K0CT Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 15 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film