domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RMCF0402JT2R00
RMCF0402JT2R00
RMCF0402JT2R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0402JT2R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RMCF0402JT2R00
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2 OHM 5% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number RMCF0402JT2R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2 OHM 5% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19372505 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série RMCF
Režim panel 2 Ohms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména RMC 1/16S 2 5% R