RMCF0603FT39R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0603FT39R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF0603FT39R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 39 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | RMCF0603FT39R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 39 OHM 1% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 39 Ohms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | RMCF0603FT39R0CT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 39 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |