RMCF0805JG20K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0805JG20K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF0805JG20K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 20K OHM 5% 1/8W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCF0805JG20K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 20K OHM 5% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 20 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |