RMCF1206JG10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF1206JG10M0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF1206JG10M0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 10M OHM 5% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCF1206JG10M0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10M OHM 5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 10 MOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |