RMCF1206JT180K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF1206JT180K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF1206JT180K |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 180K OHM 5% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | RMCF1206JT180K | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 180K OHM 5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 180 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 180 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |