RMCF1210FT10K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF1210FT10K7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF1210FT10K7 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 10.7K OHM 1% 1/3W 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCF1210FT10K7 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10.7K OHM 1% 1/3W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 10.7 kOhms | Příkon (W) | 0.333W, 1/3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 10.7 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film | Složení | Thick Film |