RMCF1210FT21R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF1210FT21R5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF1210FT21R5 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
| Popis | RES SMD 21.5 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCF1210FT21R5 | Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 21.5 OHM 1% 1/2W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3956266 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.5W, 1/2W | Napětí - Rozdělení | 1210 |
| Tloušťka (Max) | ±100ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |