RMCF1210JT2R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF1210JT2R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF1210JT2R00 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 2 OHM 5% 1/2W 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | RMCF1210JT2R00 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 2 OHM 5% 1/2W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 2 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Ostatní jména | RMCF1210JT2R00CT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |