RMCF2010FT182R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF2010FT182R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF2010FT182R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 182 OHM 1% 3/4W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCF2010FT182R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 182 OHM 1% 3/4W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 182 Ohms | Příkon (W) | 0.75W, 3/4W |