domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RMCF2010FT21R0
RMCF2010FT21R0
RMCF2010FT21R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF2010FT21R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RMCF2010FT21R0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 21 OHM 1% 3/4W 2010
(v amerických dolarech)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number RMCF2010FT21R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 21 OHM 1% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2165459 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2010
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Série RMCF
Režim panel 21 Ohms Příkon (W) 0.75W, 3/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
Ostatní jména RMCF 1/2 21 1% R