RMCF2512JT62K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF2512JT62K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF2512JT62K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 62K OHM 5% 1W 2512 |
Product parameter
| Part Number | RMCF2512JT62K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 62K OHM 5% 1W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 62 kOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 62 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |