RMCP2010FT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCP2010FT10R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCP2010FT10R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 10 OHM 1% 1W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | RMCP2010FT10R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10 OHM 1% 1W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 738829 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) | Série | RMCP |
| Režim panel | 10 Ohms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Ostatní jména | RMCP2010FT10R0DKR | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |