RMCS0402FT32K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCS0402FT32K4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCS0402FT32K4 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 32.4K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RMCS0402FT32K4 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 32.4K OHM 1% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3454573 pcs | Datový list | RMCS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | RMCS |
| Režim panel | 32.4 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Funkce | Anti-Sulfur | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 32.4 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film | Složení | Thick Film |