domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF0201DTC158R
RNCF0201DTC158R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0201DTC158R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF0201DTC158R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 158 OHM 0.5% 1/32W 0201
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0201DTC158R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 158 OHM 0.5% 1/32W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2528288 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0201
Velikost / Rozměry 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Série RNCF
Režim panel 158 Ohms Příkon (W) 0.03W, 1/32W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0201 (0603 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.011" (0.28mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 158 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film