RNCF0201DTC270R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0201DTC270R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0201DTC270R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 270 OHM 0.5% 1/32W 0201 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RNCF0201DTC270R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 270 OHM 0.5% 1/32W 0201 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2587839 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0201 |
| Velikost / Rozměry | 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 270 Ohms | Příkon (W) | 0.03W, 1/32W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0201 (0603 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 270 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | Složení | Thin Film |