RNCF0402BTE82K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0402BTE82K5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0402BTE82K5 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 82.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
Product parameter
| Part Number | RNCF0402BTE82K5 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 82.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1416915 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 82.5 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |