domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF0402DTC82R0
RNCF0402DTC82R0
RNCF0402DTC82R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0402DTC82R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF0402DTC82R0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82 OHM 0.5% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0402DTC82R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82 OHM 0.5% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4244067 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série RNCF
Režim panel 82 Ohms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.014" (0.35mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 82 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film