domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF0603DTC232K
RNCF0603DTC232K
RNCF0603DTC232K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0603DTC232K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF0603DTC232K
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 232K OHM 0.5% 1/10W 0603
Product parameter
Part Number RNCF0603DTC232K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 232K OHM 0.5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4087359 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0603
Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Série RNCF
Režim panel 232 kOhms Příkon (W) 0.1W, 1/10W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 232 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film