RNCF0603DTC3K92
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0603DTC3K92 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0603DTC3K92 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 3.92K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
Product parameter
| Part Number | RNCF0603DTC3K92 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 3.92K OHM 0.5% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4367071 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 3.92 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |