RNCF0603TKC2K15
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0603TKC2K15 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0603TKC2K15 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 2.15K OHM 0.01% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RNCF0603TKC2K15 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 2.15K OHM 0.01% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 167873 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.01% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 2.15 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |