RNCF0603TKT1K74
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0603TKT1K74 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0603TKT1K74 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.74K OHM 0.01% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RNCF0603TKT1K74 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.74K OHM 0.01% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 102705 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.01% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 1.74 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1.74 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | Složení | Thin Film |