domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF0805BTC38R3
RNCF0805BTC38R3
RNCF0805BTC38R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0805BTC38R3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF0805BTC38R3
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 38.3 OHM 0.1% 1/8W 0805
Product parameter
Part Number RNCF0805BTC38R3 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 38.3 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1190010 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série RNCF
Režim panel 38.3 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 38.3 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film