domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF0805BTT162R
RNCF0805BTT162R
RNCF0805BTT162R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0805BTT162R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF0805BTT162R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 162 OHM 0.1% 1/8W 0805
Product parameter
Part Number RNCF0805BTT162R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 162 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 352327 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±10ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série RNCF
Režim panel 162 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména RNC 20 TB 162 0.1% R