RNCF0805DTT2K49
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF0805DTT2K49 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF0805DTT2K49 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 2.49K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
Product parameter
| Part Number | RNCF0805DTT2K49 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 2.49K OHM 0.5% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 795480 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 2.49 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |