domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF1206BKC13K0
RNCF1206BKC13K0
RNCF1206BKC13K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1206BKC13K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF1206BKC13K0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 13K OHM 0.1% 1/4W 1206
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1206BKC13K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 13K OHM 0.1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 727497 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Série RNCF
Režim panel 13 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména RNC 32 T2 13K 0.1% I