domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF1206BTC66R5
RNCF1206BTC66R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1206BTC66R5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF1206BTC66R5
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 66.5 OHM 0.1% 1/3W 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF1206BTC66R5 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 66.5 OHM 0.1% 1/3W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 955212 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Série RNCF
Režim panel 66.5 Ohms Příkon (W) 0.333W, 1/3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 66.5 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film