RNCF1206DTE249R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1206DTE249R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF1206DTE249R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 249 OHM 0.5% 1/4W 1206 |
Product parameter
| Part Number | RNCF1206DTE249R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 249 OHM 0.5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1361693 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 249 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |