domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF1210BTC3K32
RNCF1210BTC3K32
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1210BTC3K32 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF1210BTC3K32
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.32K OHM 0.1% 1/3W 1210
Product parameter
Part Number RNCF1210BTC3K32 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.32K OHM 0.1% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 451786 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1210
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Série RNCF
Režim panel 3.32 kOhms Příkon (W) 0.333W, 1/3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 3.32 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film