RNCF1210BTC4K22
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1210BTC4K22 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF1210BTC4K22 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 4.22K OHM 0.1% 1/3W 1210 |
Product parameter
| Part Number | RNCF1210BTC4K22 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 4.22K OHM 0.1% 1/3W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 511865 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 4.22 kOhms | Příkon (W) | 0.333W, 1/3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.22 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | Složení | Thin Film |