RNCF1210BTC68R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1210BTC68R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF1210BTC68R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
| Popis | RES SMD 68 OHM 0.1% 1/3W 1210 |
Product parameter
| Part Number | RNCF1210BTC68R0 | Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 68 OHM 0.1% 1/3W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 335722 pcs | Datový list | RNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.333W, 1/3W | Napětí - Rozdělení | 1210 |
| Tloušťka (Max) | ±50ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) |
| Série | RNCF | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 1210 (3225 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | RNCF1210BTC68R0 | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | FIFO je | 2 |
| Rozšířený popis | 68 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.1% |
| Popis | RES SMD 68 OHM 0.1% 1/3W 1210 | Coating, typ bydlení | Thin Film |