domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF1210DTC649R
RNCF1210DTC649R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF1210DTC649R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF1210DTC649R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 649 OHM 0.5% 1/3W 1210
Product parameter
Part Number RNCF1210DTC649R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 649 OHM 0.5% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1185185 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1210
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Série RNCF
Režim panel 649 Ohms Příkon (W) 0.333W, 1/3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 649 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film