domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF2010BKE649K
RNCF2010BKE649K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF2010BKE649K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF2010BKE649K
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 649K OHM 0.1% 1/3W 2010
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF2010BKE649K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 649K OHM 0.1% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 369594 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±25ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2010
Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Série RNCF
Režim panel 649 kOhms Příkon (W) 0.333W, 1/3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 649 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film