domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF2010DTE499R
RNCF2010DTE499R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF2010DTE499R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF2010DTE499R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 499 OHM 0.5% 1/3W 2010
Product parameter
Part Number RNCF2010DTE499R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 499 OHM 0.5% 1/3W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 721025 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±25ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2010
Velikost / Rozměry 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Série RNCF
Režim panel 499 Ohms Příkon (W) 0.333W, 1/3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 499 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film