RNCF2512DTC510K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF2512DTC510K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCF2512DTC510K |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 510K OHM 0.5% 1/2W 2512 |
Product parameter
| Part Number | RNCF2512DTC510K | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 510K OHM 0.5% 1/2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 559515 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) | Série | RNCF |
| Režim panel | 510 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 510 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film | Složení | Thin Film |