domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RNCF2512DTC8K25
RNCF2512DTC8K25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCF2512DTC8K25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNCF2512DTC8K25
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 8.25K OHM 0.5% 1/2W 2512
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF2512DTC8K25 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 8.25K OHM 0.5% 1/2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 647455 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2512
Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Série RNCF
Režim panel 8.25 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 8.25 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film