RNCP1206FTD49R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCP1206FTD49R9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCP1206FTD49R9 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 49.9 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |
Product parameter
| Part Number | RNCP1206FTD49R9 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 49.9 OHM 1% 1/2W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2740394 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) | Série | RNCP |
| Režim panel | 49.9 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) | Funkce | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 49.9 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film |