RNCP1206FTD75K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNCP1206FTD75K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNCP1206FTD75K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 75K OHM 1% 1/2W 1206 |
Product parameter
| Part Number | RNCP1206FTD75K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 75K OHM 1% 1/2W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3439630 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNCP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) | Série | RNCP |
| Režim panel | 75 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | RNCP 1206 T1 75K 1% R RNCP1206FTD75K0TR RNCP1206T175KFRTR RNCP1206T175KFRTR-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) | Funkce | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film |