RNF12JTD15K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF12JTD15K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNF12JTD15K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RNF12JTD15K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 15K OHM 1/2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3252363 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) | Série | RNF |
| Režim panel | 15 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |