RNF14BAE4K07
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF14BAE4K07 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNF14BAE4K07 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 4.07K OHM 1/4W .1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RNF14BAE4K07 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 4.07K OHM 1/4W .1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 302550 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) | Série | RNF |
| Režim panel | 4.07 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |