RNF14BTE78K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF14BTE78K7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNF14BTE78K7 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 78.7K OHM 1/4W .1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RNF14BTE78K7 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 78.7K OHM 1/4W .1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 433344 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) | Série | RNF |
| Režim panel | 78.7 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |