RNF14FTC20K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF14FTC20K5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNF14FTC20K5 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 20.5K OHM 1/4W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RNF14FTC20K5 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 20.5K OHM 1/4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4305827 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) | Série | RNF |
| Režim panel | 20.5 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |