domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RNF14FTD300R
RNF14FTD300R
RNF14FTD300R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF14FTD300R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNF14FTD300R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 300 OHM 1/4W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNF14FTD300R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 300 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3312123 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Série RNF
Režim panel 300 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Safety Poruchovost -
Detailní popis 300 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Složení Metal Film