domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RNF14JTD51K0
RNF14JTD51K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF14JTD51K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNF14JTD51K0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 51K OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Part Number RNF14JTD51K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 51K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3663047 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Série RNF
Režim panel 51 kOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména RN 1/4 T1 51K 5% R