RNF18FTD1M07
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF18FTD1M07 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNF18FTD1M07 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.07M OHM 1/8W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RNF18FTD1M07 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.07M OHM 1/8W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3328808 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) | Série | RNF |
| Režim panel | 1.07 MOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |