domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RNF18FTD39R2
RNF18FTD39R2
RNF18FTD39R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNF18FTD39R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNF18FTD39R2
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
Product parameter
Part Number RNF18FTD39R2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3940724 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Série RNF
Režim panel 39.2 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W