RNMF12FTC3R90
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNMF12FTC3R90 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNMF12FTC3R90 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 3.9 OHM 1/2W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RNMF12FTC3R90 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 3.9 OHM 1/2W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1419244 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) | Série | RNMF |
| Režim panel | 3.9 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |