RNMF12FTD20R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNMF12FTD20R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RNMF12FTD20R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 20 OHM 1/2W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | RNMF12FTD20R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 20 OHM 1/2W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4184589 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) | Série | RNMF |
| Režim panel | 20 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |