domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > RNMF12FTD2K21
RNMF12FTD2K21
RNMF12FTD2K21
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RNMF12FTD2K21 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RNMF12FTD2K21
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.21K OHM 1/2W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RNMF12FTD2K21 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.21K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3963371 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Série RNMF
Režim panel 2.21 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména RNM 1/2 T1 2.21K 1% R
RNM 1/2 T1 2.21K 1% R-ND